15. 03. 2024 20:40:13
ELEKTRONICKÝ PŘEDZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

Vážení rodiče,

ráda bych Vám krátce předala prvotní informace týkající se ZÁPISU. Pro usnadnění a urychlení zápisu Vašeho dítěte do naší mateřské školy bude možné využít elektronického předzápisu. Na webu www.elektronickypredzapis.cz postačí vyhledat v době od 15.4.2024 do 1.5.2024 naši mateřskou školu, zaregistrovat se a předzapsat se. Ještě před termínem řádného zápisu si z pohodlí domova vyplníte elektronickou žádost, a tím své dítě předzapíšete do MŠ. Údaje z této žádosti budou ihned odeslány do účtu MŠ. Na Vás pak bude si vyplněnou žádost vytisknout a doručit do MŠ v termínu řádného zápisu se všemi náležitostmi a potřebnými dokumenty. Před řádným zápisem Vás rádi uvítáme na Dni otevřených dveří, kde se seznámíte s prostředím a personálem mateřské školy.

Další bližší informace budou k dispozici na našich webových stránkách, ve vývěskách města a v dalším čísle zpravodaje Bakovsko.

TERMÍN DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ: 23.4.2024

TERMÍN PŘEDZÁPISU: 15.4.2024 – 1.5.2024 (leták v sekci Dokumenty ke stažení)

TERMÍN ŘÁDNÉHO ZÁPISU: 7.5.2024

10. 05. 2024