MATEŘSKÁ ŠKOLA BAKOV NAD JIZEROU OD 18.5.2020 OPĚT V PROVOZU.

07. 05. 2020
MATEŘSKÁ ŠKOLA BAKOV NAD JIZEROU OD 18.5.2020 OPĚT V PROVOZU.

Vážení rodiče,

vzhledem k postupnému rozvolňování aktuálních opatření jsme se po dohodě se zřizovatelem rozhodli otevřít naši mateřskou školu v pondělí 18.5.2020 za určitých níže popsaných podmínek, zvýšených hygienických opatření a v souladu s metodikou MŠMT.

- Provoz mateřské školy bude prozatím od 7:00h do 15:30h.
- Třídy budou otevřeny dle zájmu rodičů a počtu přihlášených dětí tak, abychom zabezpečili dostatečný prostor pro bezpečnou hru dětí.
- Děti ani pedagogičtí pracovníci v prostorách mateřské školy roušky nosit nemusí.
- Aktivity budou organizovány tak, aby bylo možné větší než obvyklou část dne trávit na školní zahradě.
- Stravování bude celodenně zajištěno v obvyklé formě a režimu.
- Před znovuotevřením mateřské školy bude uskutečněna důkladná dezinfekce všech prostor.
- Při projevu příznaků infekce a změny zdravotního stavu nebude dítě do mateřské školy přijato.

Pokud Vaše dítě nastoupí do mateřské školy, bude třeba:

- podepsat Čestné prohlášení – k dispozici na webových stránkách MŠ v sekci Dokumenty ke stažení a od 18.5. v jednotlivých třídách
- dodržovat všeobecná hygienická a bezpečnostní opatření

O případných změnách provozu a dalších změnách v jednotlivých opatřeních Vás budeme včas informovat.

Vážení rodiče,
prosíme, přistupujte k Vašemu rozhodnutí přivést v tomto období Vaše dítě do mateřské školy zodpovědně.

Věříme, že se nejen svět v naší mateřské škole brzy navrátí tam, kam patří.

Dagmar Vlastová, ředitelka školy a kolektiv mateřské školy