Divadelní a kouzelnické představení.

18. 11. 2008
Divadelní a kouzelnické představení.

Na divadlo jely všechny děti z naší školky autobusem do Mnichova Hradiště. Když se pěkně usadily do pohodlných křesílek, pohádka mohla začít. Příběh byl o krejčíkovi Honzovi a jeho kamarádech, kteří se jmenovali - Knoflík, Špendlík, Jehlička a další. I některé naše děti byly vyzvány na podium, aby Honzovi pomohly. Radimek se Zuzankou tančili jako opičky, Andulka a Honzík malovali loďku, Ondra a Hynek na loďce pádlovali. Všichni jsme si nakonec zatleskali a hurá do školky.
V pátek byl u nás kouzelník se svojí pomocnicí. Představení se nám moc líbilo, užili jsme si legraci. Čarování se zlaťáky, se skleničkou, s novinami bylo velmi zajímavé. Všem se líbily hry s bublinkami, malými i velkými. Některé děti kouzelníkovi i pomáhaly a ani trošku se nebály. Fotografie najdete ve fotogalerii.