Nový školní rok ve školce.

25. 09. 2016
Nový školní rok ve školce

1. září čekala naše bakovská mateřská škola na své ,,žáčky“ v plné parádě. Vyzdobené, naklizené třídy, nové hračky, zajímavé pomůcky, usměvavý personál školy. Zahrada voněla čerstvě posekanou trávou a novými rozkvetlými květinovými záhony. Nad barevnými budovami školky svítilo příjemné zářijové sluníčko. Co více jsme si mohli přát?
Do naší školky nastoupilo 51 nových dětí, a tak nás bude celkem ve všech sedmi třídách 169. V lednu přibude dalších 11 dětí a to už kapacita MŠ bude zcela naplněna.
A co nás v letošním školním roce čeká? Kromě zajímavých třídních projektů to budou výlety, divadla, společné akce s rodiči, sportovní aktivity.
Naše mateřská škola se zapojí do projektu ,,Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ“ pomocí kterých můžeme získat téměř 600 000,-Kč. Byly by použity na osobnostně sociální a profesní rozvoj pedagogů prostřednictvím dalšího vzdělávání, k usnadnění přechodu dětí z MŠ do ZŠ, k rozvoji spolupráce se základní školou, k aktivnější spolupráci s rodiči formou přednášek a seminářů. Věříme, že uspějeme a náš projekt bude finančně podpořen.
Přejeme všem krásný a pohodový školní rok.