Naši školáčci u zápisu.

03. 02. 2011 18:35:16
Naši školáčci u zápisu.

Dnešní den byl pro naše ,,školáčky" velmi důležitý. Hezky se ustrojili, vzali maminku a tatínka za ruku a hurááá k zápisu do školy. Sešli se všichni ve školní jídelně, kde je přivítala paní ředitelka a seznámila je s průběhem zápisu. Každý dostal kouzelné sluchátko a podle jeho barvy také paní učitelku, která s nimi ve své třídě plnila úkoly. Za každý úkol získali telefonní číslo a na konci zápisu přivolali Macha a Šebestovou. Oběma zazpívali písničku a byli všichni odměněni.
Naše děti byly moc šikovné, téma zápisu jim bylo blízké a upoutalo je. Paní učitelky připravily zápis velmi pěkně a děti prožily krásné hravé odpoledne.
Věříme, že se budou určitě těšit na svoji další etapu života strávenou v základní škole.