Naši ,,školáci" navštívili školu a družinu.

31. 01. 2008
Naši ,,školáci" navštívili školu a družinu.

Nejprve jsme se šli podívat do té naší velké školy. Hned u vchodu na nás čekala paní učitelka Vrabcová a Černá a obě nás provedly po celé budově. Chodby byly krásně vyzdobené výtvory dětí z 1.stupně. První naše zastávka byla v šatnách, kde si budeme odkládat věci a přezouvat. ,,Hlavně, abychom si našli tu svou!". Poté jsme nahlédli do tříd a pak přišlo něco, co se nám moc líbilo. Jídelna a milé paní kuchařky, které nás přivítaly a nechaly nás vyzkoušet si, jak se sami budeme obsluhovat při obědě. Takže: tác, příbor, kartička, polévka, hlavní jídlo, kompot a ještě si natočit pití- určitě to všichni zvládnene- jsme přeci šikulky- jak říkaly paní učitelky. Už se na školu moc těšíme a děkujeme za pozvání.
Druhý den na nás čekaly obě paní vychovatelky v družině. Cestou do 1.poschodí jsme si ani nestačili prohlédnout všechny pěkné výkresy dětí z družiny. ,,Ti jsou ale šikovní, budeme také potom malovat?".Určitě. A hned po usednutí do lavic, kde byly nachystané pastelky a obrázky, jsme začli vybarvovat. Mezitím jsme se všichni pěkně představili a předvedli něco málo z toho, co umíme: básničku, písničku, počítání. Odměnou nám byla sladkost a šašek Vašek bubeník, kterého pro nás školáci vyrobili z papíru. Děkujeme a už se k vám těšíme.