Výlet školáků - ZOO.

06. 05. 2009
Výlet školáků - ZOO.

Přestože předpověď počasí nebyla nijak příjemná, naši školáci i paní učitelky se na výlet do ZOO těšili. Cesta autobusem jim rychle utekla, při krátké zastávce posvačili u malého motorestu a hurá za zvířátky. Ihned po vstupu do zahrady na ně čekala mašinka s vagonky. Odvezla je na druhou stranu ZOO. Během cesty jim pracovnice zahrady do mikrofonu povídala co vidí nalevo i napravo a další zajímavosti. Vystoupili u pavilonu slonů, pak pokračovali k šelmám, opicím, medvědům a po Dinosauří stezce. Lachtan jim předvedl jak umí rejdit ve vodě, opičky jak skáčí ze stromu na strom, z provazu na provaz, žirafa protáhla svůj dlouhý krk a pávi? Ti je sledovali a provázeli celou cestu. Nezapomněli ani na oběd a mls. Na památku se ještě vyfotili u obřího trpaslíka a nakoupili suvenýry. Cestou zpět si někteří malinko odpočinuli, ale před příjezdem ke školce všichni zvolali: ,,Sláva, nazdar výletu, malinko jsme zmokli, už jsme tu!" Fotografie najdete ve fotogalerii.