První dny ve školce.

30. 09. 2010
První dny ve školce.

Po prázdninách jsme se všichni sešli v naší krásné, nové školce. S radostí jsme přivítali plno nových malých kamarádů. kterým se zpočátku malinko stýskalo po mamince a tatínkovi, ale nakonec se jim mezi námi zalíbilo.
První dny nás vítal medvídek Míša, s kterým jsme se vzájemně poznávali, hráli hry, objevovali nové hračky, zkoumali prostory nejen ve třídě, ale i v celé školce. Plyšové medvídky si děti přinesly také z domova. Cvičily s nimi, učily se o nich básničky, písničky, vyprávěly a hrály pohádky. Kamarádi ve třídách si společně vytvořili pravidla pro chod třídy a vzájemnou pohodu.
V první polovině září jsme měli štěstí na sluníčko a adaptaci nám všem usnadnil i pobyt na zahradě, v domečku nebo na pískovišti při ,,pečení“ dortů a stavbě hradů.
Při vycházkách jsme pozorovali podzimně se barvící přírodu a začali sbírat přírodniny, které nám poslouží při dalších činnostech, na které se už nyní moc těšíme. Přejeme všem pohodový a spokojený rok v naší MŠ.

Fotografie ve fotogalerii.