Nový školní rok.

01. 09. 2023 17:56:12
Milé děti, vážení rodiče,

srdečně Vás vítáme ve školním roce 2023/2024. Někteří přichází do naší mateřské školy poprvé, jiní naši školku již dobře znají a těší se na své kamarády. Věříme, že všichni společně prožijeme rok plný her, zábavy, objevování a dobrodružství.

Vstupem do mateřské školy začíná pro dítě zcela nová etapa života a nové období socializace. Úkolem naší mateřské školy je podporovat a doplňovat rodinnou výchovu a poskytnout Vašemu dítěti příležitost k aktivnímu učení v příjemném a bezpečném prostředí. Dobře fungující spolupráce naší mateřské školy s Vaší rodinou je základním stavebním kamenem výchovy a vzdělávání Vašeho dítěte. Společně budeme podporovat a posilovat všestranný rozvoj vašeho dítěte a jeho motivování pro touhu vzdělávat se. I nadále se budeme snažit o to, aby se děti v mateřské škole cítily radostně, aby byly třídy plné pohody a dětského smíchu.

Těšíme se na Vás v pondělí 4. září 2023 ve všech třídách.
Kolektiv zaměstnanců mateřské školy.

16. 06. 2024

Třídní informativní schůzky.

13. 06. 2024

Oznámení a prosba - uzavření Družstevní ulice.