Školní akademie.

18. 06. 2008
Školní akademie.

Tradičně se ke konci školního roku setkáváme na radnici, abychom se společně rozloučili s budoucími prvňáčky. Děti tak končí jednu malou etapu na své dlouhé cestě životem, končí jim bezstarostné dětství. V mateřské škole bylo jejich působení hrou, ve škole jim nastanou určité povinnosti, každodenní vstávání.

Nejprve se představily děti s krátkým pásmem písní a básní.

Vystoupení dětí ze zelené třídy přítomné pobavilo. Čekalo je plno práce – malování, úklid nepořádku, ale zbyl čas i na zábavu a legraci v rytmu rokenrolu.

Eliška Fridrichová zahrála a zazpívala písničku z filmu Princezna ze mlejna.

Nechyběla ani pohádka, ta dnešní se jmenovala Hrnečku, vař!Děti ze žluté třídy ji předvedly ve formě muzikálové.

Děti z fialové třídy připravily vystoupení v rytmu country. Neměly šerifské klobouky ani hvězdy, zato měly okolo sebe hezká děvčata a velké gentlemany.

Indiánský kmen z červené třídy předvedl na rytmickou píseň lov zvěře.

Děti z modré třídy se těšily jako my všichni na prázdniny a proto nám daly malý návod jak si užít dovolenou u moře.

Na závěr zazpíval náš velký pěvecký sbor všech, kteří po prázdninách půjdou do školy.

Všechna vystoupení se nám povedla i díky paní ředitelce, která bohužel nebyla přítomna, ale cítily jsme její podporu a držení pěstí na dálku. Přejeme brzké uzdravení a děkujeme.

Děkujeme za krásnou atmosféru, kterou jste dětem připravili. Přejeme vám radost z vašich dětí a hezké prázdniny.