Mateřská škola Bakov nad Jizerou

ČŠI u nás v MŠ.

29. 08. 2014
ČŠI u nás v MŠ

Ve dnech 16., 17., 18. června 2014 naši mateřskou školu navštívila Česká školní inspekce. Hodnotila podmínky, průběh a výsledky vzdělávání poskytované naší mateřskou školou. Závěr inspekce nás velmi potěšil.

Citace závěru z inspekční zprávy: Údaje o činnosti školy vedené v rejstříku škol a školských zařízení odpovídají skutečnému stavu. Jako příklad dobré praxe je hodnocena funkčnost systému řízení pro systematické zvyšování úrovně předškolního vzdělávání. Pedagogické pracovnice naplňují ŠVP s odbornou jistotou. Rozvíjejí optimálně osobnostní potenciál dětí v podnětném a bezpečném prostředí. Úspěšnost vzdělávání spočívá také úzké participaci MŠ s rodiči a dalšími partnery, zejména zřizovatelem. Věcné podmínky vzdělávání splňují požadavky RVP PV. Stávající výrazně kladné inspekční hodnocení činnosti školy odpovídá hodnocení uvedenému v předchozí inspekční zprávě.

Věříme, že si i nadále dokážeme udržet vysokou profesionální úroveň ve prospěch Vašich dětí. Celé znění inspekční zprávy naleznete v dokumentech ke stažení.

Prezentace

Náš školni rok ke stažení zde

Den ve školce ke stažení zde

Upozornění: prezentace jsou v MS PowerPoint ve velké velikosti (96MB a 25MB)

Aktuality

25. 09. 2023

Uzavření mateřské školy.
[ Více zde ... ]

21. 09. 2023

Kroužky v MŠ
[ Více zde ... ]

Náhodné foto
Realizace: Bogobanga - práce Mladá Boleslav - Boleslavan