ČŠI u nás v MŠ.

29. 08. 2014 14:40:56
ČŠI u nás v MŠ

Ve dnech 16., 17., 18. června 2014 naši mateřskou školu navštívila Česká školní inspekce. Hodnotila podmínky, průběh a výsledky vzdělávání poskytované naší mateřskou školou. Závěr inspekce nás velmi potěšil.

Citace závěru z inspekční zprávy: Údaje o činnosti školy vedené v rejstříku škol a školských zařízení odpovídají skutečnému stavu. Jako příklad dobré praxe je hodnocena funkčnost systému řízení pro systematické zvyšování úrovně předškolního vzdělávání. Pedagogické pracovnice naplňují ŠVP s odbornou jistotou. Rozvíjejí optimálně osobnostní potenciál dětí v podnětném a bezpečném prostředí. Úspěšnost vzdělávání spočívá také úzké participaci MŠ s rodiči a dalšími partnery, zejména zřizovatelem. Věcné podmínky vzdělávání splňují požadavky RVP PV. Stávající výrazně kladné inspekční hodnocení činnosti školy odpovídá hodnocení uvedenému v předchozí inspekční zprávě.

Věříme, že si i nadále dokážeme udržet vysokou profesionální úroveň ve prospěch Vašich dětí. Celé znění inspekční zprávy naleznete v dokumentech ke stažení.