Mateřská škola Bakov nad Jizerou

Hlasování o nejhezčí obrázek.

23. 10. 2013
HLASOVÁNÍ O NEJHEZČÍ OBRÁZEK

Vážení rodiče a přátelé školky,

Naši předškoláčci se zúčastnili akce na výzdobu specializovaného obchodu dětské obuvi U dráčka Bublinky v Mladé Boleslavi. Celkem se malování obrázků zúčastnilo osm mateřských škol z okresu Mladá Boleslav a okolí. Dva obrázky z naší školky budou umístěny v prodejně jako banery. Prosíme podpořte naše děti a dejte hlas některému obrázku. Hlasování probíhá od 21.10. do 17.11.2013 na internetových stránkách www.udrackabublinky.cz. Hlas se posílá na emailovou adresu soutez@udrackabublinky.cz . Do předmětu zprávy uveďte označení obrázku, pro který hlasujete (je uvedeno pod každým obrázkem vlevo dole ve tvaru číslice a písmeno). Nic víc do e-mailu psát nemusíte. Z každé e-mailové adresy je možné poslat jen jeden hlas pro jeden obrázek. Tři školky, ze kterých budou nejúspěšnější obrázky, obdrží Megapytel.

Předem moc děkujeme.

Náš školni rok ke stažení zde

Den ve školce ke stažení zde

Upozornění: prezentace jsou v MS PowerPoint ve velké velikosti (96MB a 25MB)

08. 04. 2021

Otevření mateřské školy.
[ Více zde ... ]

31. 03. 2021

Hledání velikonočního zajíčka - plot u školky.
[ Více zde ... ]

Náhodné foto