Hlasování o nejhezčí obrázek.

23. 10. 2013
HLASOVÁNÍ O NEJHEZČÍ OBRÁZEK

Vážení rodiče a přátelé školky,

Naši předškoláčci se zúčastnili akce na výzdobu specializovaného obchodu dětské obuvi U dráčka Bublinky v Mladé Boleslavi. Celkem se malování obrázků zúčastnilo osm mateřských škol z okresu Mladá Boleslav a okolí. Dva obrázky z naší školky budou umístěny v prodejně jako banery. Prosíme podpořte naše děti a dejte hlas některému obrázku. Hlasování probíhá od 21.10. do 17.11.2013 na internetových stránkách www.udrackabublinky.cz. Hlas se posílá na emailovou adresu soutez@udrackabublinky.cz . Do předmětu zprávy uveďte označení obrázku, pro který hlasujete (je uvedeno pod každým obrázkem vlevo dole ve tvaru číslice a písmeno). Nic víc do e-mailu psát nemusíte. Z každé e-mailové adresy je možné poslat jen jeden hlas pro jeden obrázek. Tři školky, ze kterých budou nejúspěšnější obrázky, obdrží Megapytel.

Předem moc děkujeme.