Zářijové akce.

22. 09. 2013
Zářijové akce pro děti:

Pondělí 23.9. Divadélko Kozlík v MŠ
Jak šel Kozlík do světa: Pohádka vypráví o Kozlíkovi, který se vydal do světa, aby mohl vysvobodit princeznu. Musí splnit tři úkoly, které mu zadá černokněžník. Díky úkolům se z Kozlíka stane pracovitý odvážný a chytrý princ Kozlík. Pohádka má logopedický a výchovný přínos. A jestli si Kozlíka princezna vezme? To se ukáže na závěr.

Středa 25.9.
,,Školáci“ pojedou na výlet na Klokočku, kde si společně splní úkoly po naučné stezce. Odjezd po svačině, návrat na oběd. Prosíme vhodné oblečení, obuv. Děkujeme.

Třídní schůzky:
V jednotlivých třídách postupně probíhají třídní informativní schůzky, kde budou rodiče seznámeni se Školním a třídním vzdělávacím programem, školní řádem, akcemi pro radost dětí, organizací a chodem školy, třídními záležitostmi apod. Děkujeme za Vaši účast.